SMS mobilný marketing

Je veľa odvetví, kde sa dajú využiť mobilné sms správy a to najmä z dôvodu veľkého rozšírenia mobilných telefónov.
K 31. marcu 2010 evidovali všetci traja slovenskí mobilní operátori, spolu 5,757 mil. aktívnych SIM kariet, čo oproti porovnateľnému obdobiu minulého roka predstavuje nárast ich počtu o 299 tisíc (Zdroj: SITA, 13.05.2010).Našim klientom ponúkame:
» jednoduchý a rýchly spôsob posielania informácií
» časovo a finančne nenáročné riešenie
» adresný komunikačný kanál
» priamu reklamu (Direct Marketing)
» výpis o doručení SMS správy
» celoplošné zasiahnutie klientov na Slovensku aj v zahraničí
» nízke ceny v kombinácií s vysokou kvalitou
» garanciu doručiteľnosti
» žiadne aktivačné ani mesačné poplatky
» bez viazanosti, s neobmedzenou platnosťou kreditu
» výrazné množstevné zľavy

SMS ako reklamný nástroj

Využitie sms ako reklamného nástroja je v súčasnej dobe jeden z najúčinnejších spôsobov ako osloviť nových ale aj stálych klientov a zákazníkov. Umožňuje adresne priamo osloviť klienta takmer okamžite a kdekoľvek a informovať ho o novinkách a akciách, prípadne stálemu zákazníkovi odoslať zľavový kupón vo forme sms správy.

Zaregistrujte sa a môžete svojich zákazníkov informovať aj o:
» novinkách na trhu
» nových projektoch, produktoch a službách
» zmenách v legislatíve
» investičných možnostiach
» možnosti využitia rôznych benefitov (vernostné programy)
» jednorázových príležitostiach
» akciách, výpredajoch, bonusoch


Online objednávky a rezervácie

Naše sms služby sa dajú využiť aj ako rozšírenie objednávkového systému či už reštaurácie, pizzérie alebo hotela. Môžete jednoducho prijať sms správu s objednávkou donášky priamo do Vášho podniku, prípadne môžete Vášmu zákazníkovi potvrdiť rezerváciu ubytovania na jeho mobilný telefón.


SMS-PORTAL.SK

Váš partner pre sms marketing

Web bol založený a spustený koncom roku 2010 a už za túto krátku chvíľu pôsobenia na trhu sme získali množstvo spokojných klientov, ktorý naše služby využívaje dlhodobo a denne.

Náš portál zabezpečuje sms mobilný marketing pre mnohých domácich ako aj zahraničných klientov, či už z radu firiem a spoločností alebo súkromných osôb. V každom prípade pristupujeme k požiadavkám našich klientov osobitne so zreteľom na poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu.

Za celú dobu fungovania sme nezaznamenali žiadny výpadok alebo nedostupnosť služieb. Nedávno sme prešli na nový systém a tak Vám môžeme ponúknuť ešte kvalitnejšie služby pri zachovaní cenových hladín.

Ako jediný na trhu Vám prinášame garanciu doručenia sms správ, ak niektorá sms správa nebude doručená príjemcovi, na konci mesiaca Vám vrátime kredit, ktorý ste za ňu zaplatili. Túto službu nenájdete nikde inde.


Copyright © SMS-PORTAL.SK 2010-2011
Podmienky používania | Ochrana osobných údajov | Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

hore